Vymýšlel jsem erotické zpestření pro svoji ženu. Fakticky jsem ale pátral po nějakém oživení pro oba. Abychom ten náš sexuální život zas nakopli do vyšších obrátek. Samozřejmě, že se pořád máme hodně rádi, avšak v posteli se to v posledních letech stále opakovalo. Ani jednomu sex nevyhovoval, jak by se od sexu očekávalo. Jenže hledat tu pravou inspiraci v různých sexshopech je zdlouhavé, ještě když jsem ani zbla nevěděl, co vlastně bych chtěl. Pak mě ale udivilo, že jsem našel web, kde je obrovská databáze článků zaměřená čistě na erotické pomůcky a jejich využití v praxi. V tomto sexshopu v sekci Inspirujte se najdete všelijaké testy erotických hraček, erotického prádla a dalších neotřelých věcí, které se dají použít pro zpestření sexu.

Uživatelé tam objasňují, co s potřebami pro hezčí sex provádějí, jak do milování tu kterou pomůcku, erotické prádlo anebo různé vibrátory. Na internetových stránkách naleznete, co je na kterém vibrátoru dobrého, špatného, jakým se vyhnout, a podobně. Prostě studnice nápadů o lepším sexu. Hodně dní mi trvalo, než jsem všechny informace pobral. Milování s manželkou je díky večernímu projíždění sexshopu nesmírně obohacený. Dokonce jsem se začetl do téma Pořádná masturbace, kde jsem našel inspirace na milování bez partnerky.

Zarazilo mě, že erotické pomůcky prodává velice sympatická slečna. Přestože je její písmo horší, některé návody má i vtipné. Kupříkladu jak zvětšit penis. K tomu se musí snažit, aby jí sexshop vynášel, navíc vám ale dovede taky poradit! Různé vibrátory, svérázné anální kolíky, populární kovové erotické pomůcky, rozličné sady pout, rozmanité sady kroužků a návleků – ví toho dost, musejí mít s přítelem fakticky vášnivý sex. Na stránkách je její popis, jak si ozkoušela milování ve třech s umělou vagínou Fleshlight . Popravdě – takový kus by mi doma nepřekážel.

Takhle končí moje popisování nejskvělejšího webu o sexu a erotických pomůckách, jaký jsem nalezl.