Firma Invence.net dodává různé druhy zastínění pro každou domácnost. Dodávka a montáž zastínění je působištěm mladé, pružné společnosti, jež se nebojí budovat zastínění v moderním i klasickém duchu. Záruka neměnné hodnoty, nejvyšší myslitelné životnosti a oblíbený design se podepisují na kvalitě zastínění od Invence.net – rolety Praha. Nádherné římské rolety, zajímavé látkové rolety, účinné dvojité rolety, případně také bateriové rolety a nanorolety, jiné rolety a nápadité žaluzie do střešních oken dodává a montuje firma Invence. net – rolety Praha. Všechno zastínění se konstruuje po celém Česku i Slovensku.

Jsme orientováni i na horizontální a vertikální žaluzie, krásné dřevěné žaluzie, vkusné garnýže, rozmanité závěsy a záclony, účinné markýzy, různé venkovní žaluzie, anebo i předokenní rolety, praktické markýzy pro zimní zahrady, znovuobjevené korbové markýzy. Dodáváme, montujeme a servisujeme módní screenové a PVC rolety a účinné sítě proti hmyzu. Aplikujeme zastínění od vyhlášených tuzemských a zahraničních výrobců: Friegerio, Renson, Brustor, Isotra, Leha, Luxaflex, Interstil, Omnika, anebo Bematech a Warema. Veškerou práci nám ohodnotí zkušení architekti, ostřílení projektanti a designéři.

Vytvoříme pro vás plnohodnotný stavební plán. Samozřejmostí je odborná pomoc s volbou zastínění a následné vyměření. Provádíme vizualizaci a finanční kalkulaci. Samozřejmostí je dodávka, montáž, záruční a pozáruční servis vybraného zastínění od Invence.net – rolety Praha. Převážná část zastínění z Invence.net – rolety Praha má záruční dobu na pět let. Příjemné novinky a akce velice často rozšiřují už tak pestrou paletu nabízených zastínění. Aktuálně je nově na trhu variabilní kolekce látek na plisé žaluzie, dokážeme také digitální celoplošný potisk textilních rolet, digitální potisk japonských stěn, případně i svislých žaluzií.