Golfový kočárek je super lehký, skladný kočárek jednoduché konstrukce, s kterým není těžké manipulovat a lze jej třeba i snadno složit do kufru auta. Při výběru kočárku je však nutno sledovat několik parametrů.

Umí již vaše miminko sedět?

Především, zda existují možnosti polohování zad, vhodnost výběru v poměru k věku dítěte a jeho schopnosti sedět. Námi nabízené golfové kočárky všechny tyto aspekty splňují: většinu golfových kočárků lze polohovat, u některých modelů je i možnost zádovou opěrku zcela sklopit do polohy vleže. Některé z námi nabízených kočárků tak můžete použít od útlého věku dítěte, tedy od 7 měsíců.

Spolehlivost a kvalita zaručena!

Golfové kočárky nebo také „golfáky“, které také zahrnuje naše nabídka, jsou odolné k neustálému polohování, skládání, přenášení, skladování, neustálé manipulaci nebo převážení v autě. V naší nabídce najdete kvalitní golfové kočárky světoznámých značek, jako třeba Britax, X-Lander, Nuna, Chicco, Jané, Inglesina, ale rovněž Silver Cross nebo také Quinny. Zavítat můžete do naší kamenné prodejny v Hradci Králové, kde si samozřejmě můžete kočárek vyzkoušet a nějaký si třeba rovnou odvézt, nebo si můžete golfák vybrat v našem e-shopu a my vám jej pak doručíme přímo k vám domů. Pokud si nebudete vědět rady, rádi vám vyjdeme vstříc a vše s vámi probereme. V případě poruchy vašeho golfového kočárku vám po dobu opravy zdarma zapůjčíme náhradní kočárek.

Ten správný kočárek pro naše dítě

Je-li už vaše dítě velké na klasický hluboký kočárek, je načase vybrat si golfový kočárek. Vaše dítě by už ale mělo sedět. Jestliže sedět ještě zcela nezvládá, měli byste dát přednost golfovému kočárku s možností sklopení zádové opěrky do vodorovné polohy, jinak zde hrozí poškození zdravého vývoje dítěte. Na výběr máte mezi jednoduchými golfovými kočárky bez boudičky, golfáky s boudičkou nebo odpruženými golfovými kočárky s boudičkou, košíčkem a polohovatelnou zádovou opěrkou. Menší důraz je při výběru kočárků kladen na jejich design, ale i tak nabízíme jednoduché modely i golfové kočárky s odvážným barevným provedením. Důležité parametry, podle kterých se také golfák volí, jsou rovněž tvar, výška, úchop rukojeti. Nezapomínejte věnovat pozornost i bezpečnostním pásům a náročnosti skládání kočárku.