V prodejně vrakoviště Citroen seženete všechny možné nové a použité díly Citroen ke svému automobilu. Auta značky Citroen C1, C2, C3, C4, C5, C6, C8, Berlingo, auta značky C3 Picasso, C4 Grand Picasso, XSARA, XSARA PICASSO, NEMO, AX, BX, CX, 2CV, C15, C25, Evasion, Saxo, Visa, Xantia, XM, Jumpy, ale také Citroen Jumper opatříme potřebnými součástmi, které právě váš automobil potřebuje. Na přehledném webu vrakoviště Citroen jsou rozděleny kategorie jako díly karosérie, dále motory, převodovky, díly interiéru, ovšem i díly motorů a příslušenství motorů, nápravy, podvozky pro auta Citroen, záložky elektro součásti, chlazení, klima, topení. Skladujeme rovněž pneumatiky, disky, avšak i funkční sady nářadí a tažná zařízení. Námi prodávané použité díly Citroen jsou ihned schopny provozu, s dvoutýdenní záruční dobou na přezkoušení.

Jestli sháníte určité použité díly Citroen, uveďte co nejpodrobněji technické údaje. Každé nakupování zjednoduší přesná technické specifikování sháněného dílu. A tak uveďte typ vozu, obsah, VIN, datum vyrobení svého automobilu, druh paliva i kontaktní informace. Spolehlivé vrakoviště Citroen dodá do dvou pracovních dní vámi vybrané použité díly Citroen. Všechny zásilky po Praze doručíme za krásných 150 Kč, totožnou částku zaplatíte za malou zásilku expedovanou v rámci celé České republiky. Přepravci rozvážejí zásilky nad 1 kg v řádech stokorun v závislosti na sazebnících. Na webových stránkách vrakoviště Citroen jsou k mání důležité informace, včetně těch o způsobu přepravy a ceně za dopravu.

Bezkonkurenční vrakoviště Citroen se soustředí na náhradní, použité díly Citroen, garantuje rovněž výkup havarovaných aut on-line. Domluvte se s námi buď telefonicky, anebo přes kontaktní formulář popište svůj požadavek, vrakoviště Citroen výkup havarovaných aut zařídí. Efektivně vám nepojízdný automobil oceníme, díky tomu se sníží cena vámi kupovaného nového auta. Veškerý výkup havarovaných aut vrakoviště Citroen je absolutně nedostižný v porovnání s jinými autovrakovišti.