Firma Nábytek Lupínková je jedničkou na trhu s desénovým nábytkem české kvality již od roku 1995. Za ta léta praxe se ze společnosti vyvinula prestižní značka spojená s kvalitou, originalitou a cenovou dostupností. V rozsáhlém sortimentu společnosti jsou k dostání sedací soupravy, pohovky, křesla, kancelářský a sektorový nábytek, ložnice, obývací sektorové stěny, jídelní soupravy a konferenční stolky. Doménou je nábytek na míru, který vyhovuje nárokům zákazníků.

Kvalitní nábytek na míru pak zahrnuje všechny kousky do bytu, na jaké si vzpomenete. Sháníte speciální postele na míru? Nábytek do ložnice s postelemi sladíte tak, aby se odpočívání a usínání staly těmi nejpříjemnějšími činnostmi dne. Židle a stoly jsou zpravidla z masivu, sedací soupravy jsou dodávány na míru nebo již předem vyrobené.

Nabízíme rovněž sedací soupravy na míru z dílny společnosti PF Nábytek. Zájemce o kvalitní české sedací soupravy na míru si z nabídky vybere takové, jež lze libovolně přizpůsobovat a kombinovat. Sedací soupravy jsou potaženy jak textiliemi, tak luxusní hovězinou. S výběrem kvalitního nábytku na míru máte navíc jistotu, že vydrží desítky let.

Výběr kvalitních válend a postelí záleží na požadavcích každého zákazníka, jenž má na výběr ze široké škály rozličných designů a materiálů. Výrobou nábytku se zabývají především čeští výrobci, kdy každá firma nechá na kousku nábytku svůj charakteristický otisk. Například PF Nábytek se soustředí na čalouněné postele z masivu. Postele od Polstrin Design lze variabilně potáhnout kůží, či látkou. Nábytek do ložnice od společnosti BMB může být z lamina, dýhy i masivu. Společnost Dřevotvar vyrábí postele z dýhy, Gazel dělá postele ze smrkového dřeva a spol. Maws se pyšní celočalouněnými postelemi.