Čerpadlo-čerpadla.cz Josef Kroužl se na trhu s čerpadly pohybuje již přes dvacet let a tento internetový obchod se specializuje hlavně na nabídku ověřených výrobců, která obsahuje kupříkladu vřetenové čerpadlo, ponorné čerpadlo na vodu do vrtu, do studny, domácí vodárny, do kalové jímky a septiku, oběhové čerpadlo ke kotli na topení, tlakové nádoby bez vaku, s pryžovým vakem nebo s membránou typu GWS a příslušenství pro čerpadla – tlakové spínače, manometry, hlídání hladiny, pryžované vaky jako náhradní díl pro tlakové nádoby.

Věhlasní výrobci čerpadel a homologace pro Českou republiku

Čerpadla na vodu, vřetenová čerpadla, čerpadla na topení do vrtu a další druhy čerpadel a příslušenství pocházejí od předních výrobců jako třeba NORIA, AQUACUP, WALRUS, WILO, STAIRS, GRUNDFOS, HCP, ALFAPUMPY, SIGMA, UNIQUA AQUA, čerpadlo HC80 – 0,75S. Navíc všechna čerpadla i příslušenství pocházejí od výhradně oficiálních dovozců pro ČR s homologací pro český trh.

Vodní čerpadlo, vřetenové čerpadlo, čerpadlo do vrtu i ponorné čerpadlo

Čerpadlo-čerpadla.cz nabízí celou řadu čerpadel. Skladem jsou trvale například běžná čerpadla na vodu, vřetenová čerpadla, ponorné čerpadlo, čerpadlo do vrtu, čerpadlo do studny, nebo tlaková nádoba. Po objednávce přes e-shop obchodu jsou pak veškeré produkty ihned odesílány.

Montáž čerpadla, záruční i pozáruční servis čerpadla

Nabídka internetového obchodu zahrnuje rovněž možnost prodloužení kabelu, kabelová spojka, nejrůznější druhy. Zajišťován je také záruční i pozáruční servis čerpadel. Možnost AKCE DOPRAVA ZDARMA.